Nasze salony

KODANO optyk - Kraków<br />
ul. Karmelicka 5

KODANO optyk - Kraków
ul. Karmelicka 5

KODANO optyk - Kraków<br />
ul. M.Medweckiego 2

KODANO optyk - Kraków
ul. M.Medweckiego 2

KODANO optyk - Gdańsk<br />
ul. Szczęśliwa 3

KODANO optyk - Gdańsk
ul. Szczęśliwa 3

KODANO optyk - Poznań<br />
ul. Szwajcarska 14

KODANO optyk - Poznań
ul. Szwajcarska 14

KODANO optyk – Toruń<br />
ul. Żółkiewskiego 15

KODANO optyk – Toruń
ul. Żółkiewskiego 15

Salony KODANO optyk

Nasze salony optyczne w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku otwierają przed Państwem ogromną szansę na znalezienie idealnych okularów. Kluczem do sukcesu są starannie dobrane soczewki oraz wyjątkowe oprawy. Dzięki temu połączeniu okulary mogą dobrze spełniać swoją funkcję, a zarazem stać się niebanalnym dodatkiem.

 

Dopasowanie metody korekcji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to soczewki korekcyjne powinny być dopasowane do Klienta, a nie na odwrót. Dlatego w naszych salonach specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, z pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego wykonują najwyższej jakości badania, aby dobrać dla Państwa odpowiednie metody korekcji, okulary lub soczewki kontaktowe. Proponowane przez nas metody korekcji charakteryzują przede wszystkim:

  • funkcjonalność,
  • komfort użytkowania – zarówno dla okularów jak i soczewek kontaktowych,
  • doskonała jakość widzenia,
  • niskie ceny i atrakcyjne promocje.

 

Dobór opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych

Oprawy okularowe są w stanie dodać nam stylu i uroku, odjąć lat oraz podkreślić nasz charakter i osobowość. Z kolei źle dobrane oprawki postarzają i uwydatniają mankamenty naszej urody. Eksperci w naszych salonach doradzą Państwu zarówno w kwestii estetyki, jak i technicznych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdują się znane i cenione marki okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Możemy zaproponować Państwu szeroki wybór oprawek o rozmaitych rodzajach i kształtach. Wykonane z takich materiałów, jak plastik, tytan oraz stopy metali. Oferta salonów optycznych Kodano obejmuje najbardziej popularne, światowe marki słynące z doskonałej jakości: Ray-Ban, Vogue, Versace, Belutti, Dolce&Gabbana i wiele innych.

Nasz personel pomaga nie tylko w doborze szkieł okularowych, ale również w dopasowaniu oprawek do płci, wieku, kształtu twarzy oraz stylizacji. Szeroki asortyment opraw okularowych od klasycznych, prostych modeli po odważne i awangardowe propozycje, sprawia że znalezienie dla Ciebie idealnych okularów nie jest dla nas problemem.

 

Dlaczego my?

Salony Kodano to profesjonalny Optyk na terenie Krakowa, Gdańska i Poznania. Dzięki licznym promocjom w naszych salonach mamy pewność, że będziemy dla Ciebie dobrym wyborem.